گارانتی کفش

بابت خرید محصول کفش لاوان از شما متشکریم. تمام محصولاتی که ما تولید می کنیم تحت گارانتی قرار می گیرند. فقط مواد اصلی لاوان و طرز کار آنها تحت گارانتی قرار می گیرند. این گارانتی فرسودگی، تناسب نامناسب، استفاده نادرست یا مراقبت نادرست را پوشش نمی دهد. به دلیل متغیرهایی که می توانند روی کفش تأثیر بگذارند، طول عمر ضمنی کفش وجود ندارد. گارانتی کفش لاوان شامل هیچ یک از محصولات لاوان را نمی‌شود که تغییر شکل داده، تعمیر یا تغییر کرده باشند. هر محصول لاوان که برای گارانتی در نظر گرفته شود باید برای ارزیابی به لاوان بازگردانده شود. پس از بازرسی، لاوان یا محصول را تعمیر می کند یا اگر محصول قابل تعمیر نباشد، آن را تعویض می کند.

تحت پوشش گارانتی نیست:

  • فرسودگی طبیعی
  • استفاده نادرست
  • تناسب نامناسب
  • مراقبت نامناسب و نگهداری ضعیف
  • اصلاح یا تغییر محصول
  • خسارت ناشی از انبار یا حمل و نقل
  • بند چکمه/کفش شکسته یا آسیب دیده

همانطور که محصول لاوان خود را دوست دارید، لطفاً درک کنید که مهم نیست چقدر از محصول لاوان خود مراقبت می کنید، مواد شروع به شکسته شدن طبیعی کرده و سایش خود را نشان خواهند داد(بعد از گذشت طول عمر طبیعی محصول).

اگر نیاز به ارسال درخواست گارانتی دارید، لطفا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

سیاست بازگشت

اگر محصولی را مستقیماً از لاوان. خریداری کرده‌اید، می‌توانید آن را برای بازپرداخت کامل قیمت خرید (بدون احتساب هزینه‌های حمل و نقل) به ما برگردانید تا زمانی که محصول در وضعیت تازه کارخانه باشد و ظرف 30 روز بازگردانده شود. از خرید. با عرض پوزش، ما محصولات فرسوده یا استفاده شده را پس نمی گیریم.

به منظور صدور بازپرداخت، کالا(ها) باید در وضعیت تازه کارخانه باشد و در بسته بندی اصلی محصول بازگردانده شود. در صورتی که بسته بندی اصلی محصول آسیب دیده باشد، هزینه بسته بندی مجدد اعمال می شود. در صورت عدم بازگرداندن کالا در شرایط کارخانه، هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد و کالا مرجوع خواهد شد.

*تازه کارخانه – برای اینکه یک کالا در کارخانه تازه در نظر گرفته شود، هرگز نباید به گونه ای پوشیده شده باشد یا استفاده شده باشد که آن را با گچ و غیره آلوده کند. کالا باید کاملاً هیچ نشانه ای از ساییدگی و پارگی را نشان دهد. کالا باید با همان شرایطی که از لاوان دریافت کرده است، شامل بسته بندی اصلی محصول بازگردانده شود.

در صورتی که به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری کالا مرجوع گردد ، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد.

در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد ، هزینه ارسال بازگشت کالا بر عهده لاوان می‌باشد.